26-700 Zwoleń, ul. Doktora Perzyny 130
info@followme.edu.pl

Kobieca seksualność – warsztat w Zwoleniu

kobieca seksualność

Serdecznie zapraszamy na warsztaty “Kobieca seksualność” organizowane przez Fundację follow Me. Warsztaty odbędą się 28 marca 2019r. o godzinie 17:00 w Zwoleniu w Lobomarkecie przy ul. Sienkiewicza 14 (sala konferencyjna na górze).

Spotkanie poprowadzi Ela Garlacz-Janicka

• Absolwentka Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie, Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach, psychologię studiowała na Uniwersytecie SWPS, a seksuologię kliniczną na Uniwersytecie Medycznym w Warszawie.
  • Uważa, że edukacja nigdy się nie kończy w związku z czym szkoli się cały czas.
  • W ramach swojej firmy Terapia Rozwój Edukacja prowadzi Gabinet Terapeutyczny, w którym zajmuje się pomocą psychologiczną indywidualną oraz partnerską specjalizując się w leczeniu oraz psychoedukacji w obszarze seksualności. Jest ekspertem od relacji oraz związków.
  • Prowadzi szkolenia, warsztaty oraz wykłady z tematyki związanej z relacjami oraz seksualnością.
  • Uwielbia pracować z kobietami wspierając je w rozwoju osobistym.
  • Główna zasada, którą od zawsze kieruje się w swojej pracy i życiu to szacunek dla drugiego człowieka bez względu na jego wiek, doświadczenie, pozycję czy problemy.
  • Jeśli w coś wierzy nic nie jest w stanie jej powstrzymać. Wielokrotnie, zarówno w życiu prywatnym jak i zawodowym wychodziła poza utarte schematy wyznając zasadę, że w życiu masz tyle, na ile się odważysz.
  • Prywatnie szczęśliwa żona i mama dwójki nastolatków

Warsztaty “Kobieca seksualność” to nie jest seksualna obsługa kobiety, to zestaw ważnych informacji, które pozwalają zrozumieć czym jest seksualność, skąd się bierze i czemu służy. To spotkanie z kobietami podzielone na dwie część. Pierwsza dotyczy aspektu seksualności i poczucia kobiecości. Zastanowimy się wspólnie co sprawia, że czujesz lub nie czujesz się atrakcyjna, czego wymagasz od siebie i oczekujesz od innych, aby czuć się dobrze. Poznasz mechanizmy, które Cię hamują i dowiesz się jak nimi zarządzać.

W drugiej części porozmawiamy o związkach i relacjach. O trudnych chwilach, kryzysach i problemach. Dostaniesz narzędzia, które pomogą Ci nad tym zapanować. Dowiesz się jaka jest recepta na dobry, satysfakcjonujący związek. Taki jest plan, ale………w trakcie warsztatów podążam za uczestniczkami, nie trzymam się sztywno planu. W zależności od Waszej ciekawości i potrzeb zatrzymamy się na dłużej przy tych tematach, które okażą się dla Was najważniejsze.

Cel warsztatów jest następujący: masz wyjść z praktyczną wiedzą, innym spojrzeniem na siebie i świadomością, że wiesz, jak zadbać o dobre relacje.

Ważne: aktywne uczestnictwo jest bardzo mile widziane, ale pod warunkiem, że masz na to ochotę. Możesz przyjść i tylko posłuchać – tak też jest OK.

Zachęcamy do rejestracji! www.kobiecaseksualnosc.evenea.pl