Ile waży MIkołaj?

Jako, że nasza fundacja stworzona jest by pomagać potrzebującym i wspierać lokalne wartościowe inicjatywy postanowiliśmy tym razem wesprzeć grupę sympatycznych  przedszkolaków z Publicznego Przedszkola Nr 1 w Zwoleniu, w charytatywnej zbiórki monet pod hasłem „Ile waży św. Mikołaj?” Zbiórka ta wspiera wychowanków Fundacji Szczęśliwe Dzieciństwo, a naszych milusińskich, którzy zwrócili się do nas o wsparcie uczy wrażliwości i pomagania innym. W tej akcji nie liczy się wartość monet, a ich waga.

Dlatego zachęcamy Państwa wsparcia akcji i przekazania monet przedszkolakom w siedzibie szkoły lub wrzucenia ich do puszek oznaczonych logo akcji. Akcja prowadzona przez przedszkolaków została również wsparta przez prezes fundacji follow Me Iwona Paszkiewicz – Biznes z Pasją.

Kilka dni temu dzieci wraz ze swoją wychowawczynią i przedstawicielem Rady Rodziców odwiedziły naszą Fundację follow Me, aby podziękować za okazane im wsparcie we wspomnianej akcji.