Archiwum

IMG_20190519_143742

05 Marzec 2019 r. 

Dzień Otwarty w "Terapeutycznym Ogrodzie Zmysłów"

19 maja 2019r. odbył się Dzień Otwarty w “Terapeutycznym Ogrodzie Zmysłów” wreszcie opadły. Co sprawia, że chcemy się podzielić z Wami zdjęciami z tego wyjątkowego dnia. Każdy z Was mógł zobaczyć co do tej pory udało nam się zrobić dzięki przyjaciołom dzieci.

05 Marzec 2019 r. 

Warsztaty "Odkryj swoją kobiecość"

Serdecznie zapraszamy na kolejne warsztaty organizowane przez Fundację follow Me. Już 28 marca odbędą się warsztaty “Odkryj swoją kobiecość”, które poprowadzi Elżbieta Garlacz-Janicka. Wszystko zaczyna się w głowie, bo od tego co pomyślisz, zależy co poczujesz i jakie podejmiesz decyzje. Dlatego na naszym warsztacie bierzemy do obróbki mocno ze sobą związane elementy takie jak: samoocena, pewność siebie, poczucie kobiecości i atrakcyjności z elementami seksualności. 

 1 Marzec 2019 r. 

My po warsztatach jesteśmy pełne energii, a Wy jak się czujecie ? 🤩💪

Dziękujemy Wam za liczne przybycie i wspaniale spędzony czas w kobiecym gronie Dziękujemy Monika Kurdej. Dzięki Tobie już wiemy jak świetnie wyglądać i czuć się znakomicie w codziennym pędzie. Dziękujemy Garnizon WINA Monika Szydło za niezwykłą podróż.  

 28 Luty 2019 r. 

W rytmie kobiety" - koncert z okazji Dnia Kobiet!

Kochana Kobieto! ❤ Fundacja follow Me oraz Dom Kultury w Zwoleniu serdecznie zapraszają Cię na wspólne świętowanie Dnia Kobiet. Każda Kobieta jest wyjątkowa, piękna i niepowtarzalna. Warto o tym pamiętać i doceniać na co dzień, nie tylko od święta. 🙂 🌷

 27 Luty 2019 r. 

Konferencja "Autyzm-wyzwanie współczesnej rodziny. Spotkanie II

Serdecznie zapraszamy na drugą konferencję pt. “Autyzm – wyzwanie współczesnej rodziny” dla rodziców dzieci z autyzmem oraz specjalistów pracujących z dziećmi z autyzmem, która odbędzie się 28.03.2019r.

 22 Luty 2019 r. 

Człowiekiem Roku 2018 Powiatu Zwoleńskiego.

Podczas gali plebiscytu “Człowiek Roku” Iwona Paszkiewicz otrzymałam ważne dla niej wyróznienie, które utwierdzają, że to co robi jest słuszne i potrzebne. Tytuły:
🏆 I Miejsce w kategorii Działalność Społeczna i Charytatywna w Plebiscycie Człowiek Roku.
🏆 I Miejsce Człowiek Roku w powiecie zwoleńskim. 

 21 Styczeń 2019 r. 

Sala Doświadczania Świata 🌍

To dzięki Wam powstaje Sala Doświadczania Świata w Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Hucie🤩 Dzięki Waszym głosom w plebiscycie Lokalni Herosi, który realizowaliśmy razem z Delikatesy Centrum Zwoleń zdobyliśmy 10 000 zł, które przeznaczyliśmy na stworzenie SDS.  

 14 Styczeń 2019 r. 

Przekaż 1% podatku na fundację ❤️

Razem zbudujemy Ogrody Terapeutyczne dla dzieci niepełnosprawnych. Wesprzyj nasze działania wpisując w rubrykę rozliczenia rocznego PIT numer KRS: 0000603681. Przy rozliczaniu swojego PITa możesz skorzystać z darmowego program od PITax.pl: www.pitax.pl  

 20 Grudzień 2018 r. 

Konferencja "Autyzm - wyzwanie współczesnej rodziny " za nami!

13 grudnia wspólnie z Poradnią Psychologiczno-Pedagogiczną w Zwoleniu zorganizowaliśmy konferencję dla rodziców i opiekunów dzieci autystycznych, której celem było uświadomienie uczestnikom konferencji jak nawiązywać i podtrzymywać relacje z autystycznym dzieckiem.  

 10 Grudzień 2018 r. 

III Charytatywny Bieg Mikołajkowy przeczytaj i zobacz zdjęcia ​

Za nami trzecia edycja Charytatywnego Biegu Mikołajkowego organizowanego we współpracy ze Specjalnym Ośrodkiem Szkolno-Wychowawczym w Hucie i Odmładzaniem na Surowo.  

 28 Listopad 2018 r. 

Konferencja "Autyzm - wyzwanie współczesnej rodziny"

13 grudnia razem z Poradnią Psychologiczno-Pedagogiczną w Zwoleniu organizujemy konferencję dla rodziców dzieci z autyzmem oraz specjalistów pracujących z dziećmi z autyzmem.  

 23 Październik 2018 r. 

Ruszyły zapisy na III Charytatywny Bieg Mikołajkowy Huta 2018!!!​

Już 8 grudnia 2018r. kolejna edycja Charytatywnego Biegu Mikołajkowego w Hucie! 🎅❤ Nie czekaj zapisz się już dziś 📋 

22 Październik 2018 r.

Dziękujemy za Wasze głosy ❤️

W niedzielę 14 października zakończyło się głosowanie w ramach akcji „Lokalni Herosi”. Jesteśmy wdzięczni za Wasze wsparcie, zaangażowanie i systematyczne oddawanie głosów 

20 Wrzesień 2018 r.

#wspieramzserca

Zbuduj razem z nami Terapeutyczny ogród zmysłów dla dzieci z różnymi niepełnosprawnościami z Ośrodka Szkolno-Wychowawczego im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Hucie ! 🌳 🌷 🌼  

7 Wrzesień 2018 r.

Rozpoczęcie roku szkolnego

3 września braliśmy udział w uroczystym rozpoczęciu Roku Szkolnego w Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Hucie. 

28 Czerwiec 2018 r.

Wyróżnienie dla Prezes Fundacji followMe

Iwona Paszkiewicz – Prezes Fundacji follow Me otrzymała Odznakę Honorową za zasługi w działalności na rzecz upowszechniania i ochrony praw dziecka nadaną przez Rzecznika Praw Dziecka Pana Marka Michalaka.

 22 Czerwiec 2018 r.

Pomóż nam spełnić marzenia dzieci ❤️ ❤️

Fundacja followMe we współpracy z Delikatesami Centrum w Zwoleniu bierze udział w projekcie „Lokalni Herosi” organizowanym przez Herosi Polskiej Przedsiębiorczości.

 22 Czerwiec 2018 r.

Ta współpraca musi zaowocować

Rusza projekt przygotowany przez Fundację follow Me we współpracy z Odmładzaniem na Surowo i SOSW w Hucie.

 18 Czerwiec 2018 r.

Warsztaty Odmładzanie Na Surowo

W dniach 13.06-15.06 odbyły się warsztaty z Mariusz Budrowski z Odmładzanie Na Surowo autorem książki „Surowe Zdrowie”, i autorem bloga www.odmladzanienasurowo.com.🍆🥒

 11 Grudzień 2017 r.

II Charytatywny Bieg Mikołajkowy Huta 2017!

W minioną sobotę ludzie o gorących i wielkich sercach złączyli swoje siły biegowe i wspólnie pobiegli dla Wychowanków ze SOSW w Hucie! Dziękujemy Wszystkim za uczestnictwo w Biegu oraz za wsparcie Ośrodka. ❤

 9 Październik 2017 r.

Kulinarne spotkanie z Vegeneratem Biegowym

6 października odbyło się Kulinarne spotkanie z Vegeneratem Biegowym. 🏃 Kochani, dziękuję za fantastyczny czas wspólnego eksperymentowania, za pyszną atmosferę i smakowita energię! 💪

12 Czerwiec 2017 r.

Charytatywny Piknik w Hucie

Kochani DZIĘKUJEMY Wam, że byliście z nami podczas Wielki Charytatywny Piknik Rekreacyjno-Sportowy.❤ Dzięki Waszemu wsparciu trwają prace nad Muszlą Koncertową oraz Ogrodami Terapeutycznymi.  👏

 26 Maj 2017 r.

Kobieca Fabryka Sukcesu z Aleksandra Frątczak-Biś

Za nami kolejne cykl warsztatów Kobieca Fabryka Sukcesu. Miłe wspomnienie, Dziękujemy za cenne uwagi i wskazówki, wiedzę którą z pewnością wykorzystamy w praktyce  każdego dnia.

9 Kwiecień 2017 r.

Kobieca Fabryka Sukcesu z Jan Paweł Tomaszewski

7 kwietnia odbyło się trzecie spotkanie z cyklu Kobieca Fabryka Sukcesu. Kolejne warsztaty za nami, a co za tym idzie – zastrzyk motywacji, kolejna dawka wiedzy, inspiracji i kopniak do działania 👍

22 Luty 2017 r.

Charytatywny bieg dla Romana

W niedzielę, 19 lutego odbył się Charytatywny Bieg dla Romana Pęksyka. W wydarzeniu wzięło udział 142 zawodników, amatorzy biegania oraz ci, którzy trenują każdego dnia, 🚩 łącznie przebiegli aż 574 kilometry. 

1 Styczeń 2017 r. 

Kobieca Fabryka Sukcesu z Beatą Jurasz

Pierwsze warsztaty z cyklu ,,Kobieca Fabryka Sukcesu” za nami. Blisko 100 kobiet uczyło się jak realizować swoje cele i żyć pełnią życia pod czujnym okiem trenerki Beaty Jurasz.

1 Grudzień 2016 r. 

I Charytatywny bieg Mikołajkowy

I Charytatywny bieg Mikołajkowy w Hucie przyciągnął do siebie wielu biegaczy – zarówno tych starszych, jak i tych młodszych. Jedną z najmłodszych uczestniczek biegu była 8-letnia Joasia Magierek.