I Bieg Mikołajkowy

I Charytatywny Bieg Mikołajkowy w Hucie

       Sobotni I Charytatywny bieg Mikołajkowy w Hucie przyciągnął do siebie wielu biegaczy – zarówno tych starszych, jak i tych młodszych. Jedną z najmłodszych uczestniczek biegu była 8-letnia Joasia Magierek, która okazała się prawdziwą bohaterką. Dziewczynka wyprzedziła na mecie kilkadziesiąt osób dorosłych w tym swoją mamę. Gratulujemy Joasi, a jednocześnie bardzo się cieszymy, że tak mała osóbka z wielkim sercem wzięła udział w naszym szlachetnym wydarzeniu.

            Emocje, które towarzyszyły nam podczas biegu jeszcze nie opadły! Podziękowania za wsparcie należą się naszym sponsorom, bez których nie udałoby się zorganizować tak ważnego wydarzenia. Do tej pory do naszych puszek oraz podczas różnych licytacji zebraliśmy ponad 10 000 złotych. Przypominamy, że zbiórka pieniędzy na potrzeby dzieci ze Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Hucie nadal trwa.

Zachęcamy do wsparcia i wpłaty na konto:

 

Fundacja followMe26-700 Zwoleń
ul. Dr. Perzyny 130
Bank PKO
56 1020 4317 0000 5102 0404 3345.

 

          Dziękuje wszystkim za udział w wydarzeniu. To było piękny dzień pomimo złej pogody. Uśmiech i wdzięczność dzieci największa nagroda. Dziękuje za okazane wsparcie i wspólna zabawę. Za to ze znaleźliście wszyscy czas by być z nami. Dziękuje za obecność i wsparcie, wszystkim wolontariuszom i darczyńca za wasze wielkie serca.