Kobieca furia

"Kobieca Furia" z Moniką Kurdej

         Kochane Kobiety zapraszam na warsztaty! Już 28 lutego (czwartek) odbędą się warsztaty z Moniką Kurdej coachem – psychodietetykiem zapracowanych i zmęczonych kobiet, które chcą dobrze wyglądać i wspaniale się czuć. 

Aby owocnie rozpocząć cykl tegorocznych warsztatów mamy dla Ciebie niespodziankę. Po 3 godzinnym wykładzie zabierzemy Cię w podróż z dyplomowanym sommelierem – Moniką Szydło z Garnizonu WINA, podczas której dowiesz się czym jest wino, poznasz winne regiony apelacyjne z 5 Krajów. Udamy się w winne strony Gruzji, Mołdawii, Hiszpanii, Francji i Włoch.

Nie czekaj i zapisz się na wydarzenie już dziś!

Dołącz do wydarzenia na Fb:

Opis wydarzenia: 📝

        Pani Aneta siedzi w gabinecie od godziny. Jest inteligentną, kreatywną, atrakcyjną i spełnioną kobietą – jednocześnie ślepą na te atuty. Wątpliwości o to, czy jest wystarczająco dobra, czy potrafi kochać i być kochaną przeszkadzają jej dostrzegać własne osiągnięcia. Ciągle sprawdza, czy wszystko, co zrobiła było w porządku. I stale spodziewa się najgorszego. To nie wyjdzie. To się nie uda – choć dowody świadczą o czymś całkiem innym, Mówi, że w pracy znana jest, jako ekspertka, ale przecież to nieważne, bo nikt nie wie, ile pracy kosztuje ją to, że trzyma emocje na wodzy… I że, jak kiedyś wybuchnie w pracy, to będzie to jej koniec. Potrzebuje dowiedzieć się, jak sobie poradzić z tym trzymającym ją na wodzy napięciem, bo czuje, że to wpływa też na jej związek.

Pani Aneta myśli, że jej problemem jest to, że ma emocje. Być może są nadmierne i niepotrzebne. Że jest nadwrażliwa. Ta ocena determinuje jej zachowania. Zamiast być szczęśliwą, otwartą, zadowoloną z sukcesów kobietą – przez cały dzień się spina. Chciałaby przestać, ale nie wie jak. Ulgę przynoszą jej alkohol i słodycze, ale… Najlepiej, jakby udało się odciąć te emocje takimi wielkimi nożyczkami. Tylko skąd takie wziąć?

Jeśli jesteś, jak Pani Aneta i: 

✅ chcesz lepiej zrozumieć powody kobiecej emocjonalności, także tej nadmiernej,
✅ potrzebujesz nauczyć się łatwiej i szybciej wychodzić ze tych niewspierających stanów,
✅ wielokrotnie doświadczyłaś konsekwencji swojej emocjonalności: podjęłaś          niewłaściwą decyzje lub właśnie nie podjęłaś żadnej decyzji,
✅ chcesz chronić swoją wrażliwość,
✅ doświadczasz mobbingu,
✅ obserwujesz, że jesz (lub robią inne kompulsywne rzeczy) z powodu emocji – a chciałabyś przestać

 

Serdecznie zapraszamy na to spotkanie!

 

Podczas warsztatu:
📌 Ustalimy, że ta kobieca furia, to tak naprawdę…. tego jeszcze nie powiemy. Zostawiamy miejsce na zaskoczenie 😉
📌 Pokażemy 4-krokowy model docierania do istoty sprawy, dzięki któremu będziecie lepiej rozumieć i będziecie lepiej rozumiane,
📌 Zachęcimy Was do praktykowania nowej metody,
📌 Zdradzimy codzienne praktyki, dzięki którym będzie Wam łatwiej 😀

Na spotkanie warto zabrać ze sobą notes i furę dobrego humoru. Ale, jak ich nie masz to też możesz przyjść 🙂

Zapraszamy!