O nas

Kiedy dorośniesz, odkryjesz, że masz dwie ręce. Jedną, aby pomóc sobie, drugą by pomagać innym.
A. Hepburn

Fundacja followMe – jesteśmy po to by pomóc lokalnej społeczności. Celem fundacji jest wspieranie rozwoju osobistego, aktywizacja zawodowa, inspirowanie i motywowanie do kreatywnego działania. Mając świadomość tego, że wspólnie możemy zdziałać więcej, dążymy do integracji ludzi o wielkich sercach. Chcemy w sposób realny wpływać na rzeczywistość i zmieniać świat na lepszy. Ty też możesz wpłynąć na otaczającą Cię rzeczywistość zapraszam Iwona Paszkiewicz-Prezes Zarządu Fundacji.

FUNDACJA follow Me

wspieramy ludzi z pasją !

Fundacja wpisana jest do KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO

Numer KRS : 0000603681

REGON : 363 931 792

NIP : 811 177 03 72

Siedziba FUNDACJI

26-700 Zwoleń
ul. Doktora Perzyny 130

Kontakt 

tel. 734 450 715
e-mail: info@followme.edu.pl

Iwona Paszkiewicz

Prezes fundacji

Szymon Ciecieląg

Członek zarządu

Grzegorz Paszkiewicz

Członek zarządu

Odtwórz wideo

Fundator

       Iwona i Grzegorz Paszkiewicz założyli firmę Lobo dawno, można nawet powiedzieć wieki temu, bo w 1995 roku. Zawsze byli kreatywną, zaradną parą z olbrzymią energią do działania. Nic dziwnego więc, że firma od początku rosła w siłę i rozwijała się. Dziś Lobo to właściwie grupa firm, działających w różnych branżach – zajmujących się recyklingiem, transportem, projektowaniem i wyposażaniem sklepów czy sprzedażą urządzeń i narzędzi przemysłowych. W sumie zatrudnia ponad 200 pracowników, którzy sami siebie nazywają żartobliwie Lobikami.

      Atmosfera w Lobo, mimo imponującego rozwoju, pozostała atmosferą rodzinną i przyjazną. A Właściciele, Iwona i Grzegorz, zawsze potrafili odpowiednio przekierować tę pozytywną energię na realizację wyjątkowych i pożytecznych przedsięwzięć. Od zawsze angażowali się w pomoc lokalnej społeczności, sponsorowali najróżniejsze wydarzenia, pomagali potrzebującym. W tę pomoc włączali pracowników, którzy z ogromnym entuzjazmem brali udział w akcjach charytatywnych i pracowali w ramach wolontariatu. Nigdy nie odmawiali pomocy, gdy była taka potrzeba.

       W 2016 roku powstał pomysł by w sposób jeszcze skuteczniejszy, bo już dobrze zorganizowany, służyć lokalnej społeczności. Tak powstała Fundacja followMe, której misją jest pociągnięcie mieszkańców Zwolenia i okolicznych miast i wsi do współpracy i budowania lepszej przyszłości tego regionu. Dosłownie, bo Fundacja angażuje się w najróżniejsze inicjatywy lokalne, jeśli tylko mogą one poprawić warunki życia czy zdrowie mieszkańców, poprawić perspektywy ich rozwoju. A Lobiki – tak jak dotychczas – mają swój nieoceniony, ogromny wkład w realizację tych zadań.