Pomóż nam spełnić marzenia dzieci

Fundacja follow Me we współpracy z Delikatesami Centrum w Zwoleniu bierze udział w projekcie "Lokalni Herosi" organizowanym przez Herosi Polskiej Przedsiębiorczości.

       SENSORYCZNA KRAINA – ZDROWIE I AKTYWNOŚĆ DLA DZIECI Z NIEPEŁNOSPRAWNOŚCIĄ INTELEKTUALNĄ DLA DZIECI ZE SPECJALNEGO OŚRODKA SZKOLNO-WYCHOWAWCZEGO W HUCIE

Pomóż nam spełnić marzenia dzieci ❤️❤️❤️

Są dwa sposoby oddawania głosu:
1. Wejdź na stronę: bit.ly/sensorycznakraina i oddaj głos.
2. Zrób zakupy w Delikatesach Centrum w Zwoleniu.
Prześlij zdjęcie paragonu MMS’em pod numer 661 005 990 lub wgraj go na stronie: bit.ly/sensorycznakraina i wspieraj nasz projekt ❤️ Każdy głos z paragonem do 15 zł to 5 punktów, a z paragonem powyżej 15 zł to 10 punktów na koncie inicjatywy.

*Głosowanie trwa do 14 października.

            Celem projektu jest urządzenie Sali Doświadczania Świata w budynku Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Hucie. Pragniemy stworzyć miejsce, które pozwala w sposób innowacyjny i ciekawy stymulować zmysły niepełnosprawnych dzieci i młodzieży. Terapia w Sali Doświadczania Świata dobierana jest indywidualnie do potrzeb dziecka. W takiej Sali dziecko ma wolność wyboru bodźców, których w danym momencie najbardziej potrzebuje. Poznawanie odbywa się poprzez zmysły, dzięki czemu dostarczane do układu nerwowego informacje wpływają bardzo pozytywnie na pamięć, koncentrację, naukę, a przede wszystkim na chęć podejmowania aktywności.

Dziękujemy za każdy oddany głos ❤️