Spotkanie motywacyjne z Piotrem Pogonem

szkolenie motywacyjne

Spotkanie motywacyjne z Piotrem Pogonem!

9 kwietnia 2019r. FUNDACJA follow Me oraz Dom Kultury w Zwoleniu zorganizowały niezwykłe spotkanie motywacyjne z Piotrem Pogonem! 

Piotr Pogon

Wyjątkowy, ludzki egzemplarz. Chodząca motywacja! Żywiołowy, ekspresyjny, otwarty na świat i ludzi. Zawsze pamięta, że podarowany mu czas – nie trwa wiecznie. Zachwyt nad Życiem, czerpanie garściami z każdego dnia, wzloty i upadki, samodoskonalenie, wewnętrzna siła i moc relacji, są tak ważne – że stanowią Dar którym warto dzielić się z innymi. Czy jego wystąpienia są prelekcjami? Z pewnością: NIE! Stanowią autorskie świadectwo, które każdorazowo przygotowywane jest pod konkretną grupę odbiorców. Nie ma dwóch takich samych spotkań.  

Piotr Pogon
Powiedzieć, że Piotr to człowiek niezwykły, to jakby nic nie powiedzieć. Piotr Pogon, w swoim życiu zmierzył się z rakiem, bankructwem, bezdomnością, niepełnosprawnością, rozwodem i śmiercią. Jak sam mówi: „Umarłem cztery razy ale też dzięki temu cztery razy się narodziłem.” Po kolejnych nawrotach choroby nowotworowej przybyło blizn na moim ciele, lecz każdy dzień życia nabrał nadzwyczajnego tempa. Nic już potem nie było jak dawniej. 
 
Choroba, porażki i wzloty życia osobistego, wrażliwość na otaczający świat i ludzi sprawiły, że zacząłem czerpać garściami z tego co zostało mi podarowane. Zostałem nieuleczalnie zarażony zachwytem (sic!)nad Życiem. 
 
Zdobywca Mount Kenia, Kilimandżaro, Elbrusa i Aconcagui, Denali. Pierwszy człowiek na świecie, który bez płuca ukończył Ironmana. Zwycięzca Travellera za Wyczyn Roku 2011. „Jestem zwykłym facetem, z niezwykłym życiorysem.”