Warsztaty Kobieca Seksualność

warsztaty kobieca seksualność

Warsztaty ‘’Kobieca Seksualność”

Warsztaty ‘’Kobieca Seksualność” odbyły się 28 marca 2019r.  o godzinie 17:00 w Zwoleniu w Lobomarkecie przy ul. Sienkiewicza 14  które  poprowadziła wspaniała Ela Garlacz-Janicka.  

Ela Garlacz-Janicka

Absolwentka Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie, Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach, psychologię studiowała na Uniwersytecie SWPS, a seksuologię kliniczną na Uniwersytecie Medycznym w Warszawie. Prowadzi w ramach swojej firmy Terapia Rozwój Edukacja Gabinet Terapeutyczny, w którym zajmuje się pomocą psychologiczną indywidualną oraz partnerską specjalizując się w leczeniu oraz psychoedukacji w obszarze seksualności.  
Ela Garlacz-Janicka

Warsztaty „Kobieca seksualność” 

to nie jest seksualna obsługa kobiety, to zestaw ważnych informacji, które pozwalają zrozumieć czym jest seksualność, skąd się bierze i czemu służy.  

 
Spotkanie było podzielone na dwa aspekty seksualności. Pierwsza dotyczyła aspektu seksualności i poczucia kobiecości. Poznały  mechanizmy, które hamują i dowiesz się jak nimi zarządzać. W drugiej części dowiedziały się  o związkach i relacjach. O trudnych chwilach, kryzysach i problemach. Dostały narzędzia, które pomogą im nad tym zapanować. Dowiedziały się jaka jest recepta na dobry, satysfakcjonujący związek. 
 
Cel warsztatów był następujący: miały wyjść z praktyczną wiedzą, innym spojrzeniem na siebie i świadomością, że wiesz, jak zadbać o dobre relacje. 
 
warsztaty
 kobieca seksualność
warsztaty
 kobieca seksualność