Warsztaty z Mariuszem Budrowskim – Odmładzanie Na Surowo

Warsztaty z Mariuszem Budrowskim - Odmładzanie Na Surowo

          W dniach 13-15 odbyły się warsztaty z Surowym Zdrowiem. Zdecydowana większość z nas słyszała słowa Hipokratesa: „Niech pożywienie stanie się lekarstwem a lekarstwo pożywieniem”. Jak się do tego zastosować? Jakie pożywienie tak naprawdę działa?

        Podczas spotkania dowiedzieliśmy się w jaki sposób będziemy mogli odzyskać swoje zdrowie, energię, jak również znaleźć drogę do długowieczności wykorzystując tanie, bardzo często bezpłatne rozwiązania. Wiele z nas wydaje dużo pieniędzy na suplementy szukając swojej drogi do zdrowia, wiele z nas szuka różnych rozwiązań, ponieważ nie wie, że są rozwiązania, które mogą nic nie kosztować. Mariusz i Agnieszka autorzy bloga www.odmladzanienasurowo.com postanowili w projekcie Odmładzanie Na Surowo odkrywać te rozwiązania i dzielić się nimi. Podczas warsztatów dowiedzieliśmy się w jaki sposób możemy odzyskać zdrowie i poprawić energię w swoim życiu. Poznaliśmy rozwiązania, którymi są np. masaże trwające 30 sekund, które potrafią usunąć bóle będące w Naszym ciele 20 lat…

            Całkowity dochód z tego spotkania zostanie przekazany na wsparcie Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Hucie.❤️❤️❤️ Poznając swoje zdrowie, pomagając sobie i swojej rodzinie możemy pomóc również tym dzieciom, które potrzebują Twojej pomocy.