Kobieta może więcej, czyli jak połączyć pracę zawodową z życiem rodzinnym

16 maja o godzinie 16:00 zapraszamy do Zwolenia na kolejne ciekawe wydarzenie z cyklu Kobieta Aktywna. To już trzecie warsztaty, które realizuje Fundacja Follow Me wraz ze swoimi partnerami.

Tym razem tematem przewodnim warsztatów będzie wykład “Kobieta może więcej, czyli jak połączyć pracę zawodową z życiem rodzinnym”, który wygłosi dla Państwa Dorota Wellman. Po wykładzie przewidziana jest sesja Q&A z Dorotą Welman.

Każdy, kto weźmie udział w tym wydarzeniu, znajdzie coś dla siebie. Podczas wydarzenia nie zabraknie wielu atrakcji, takich jak kawa, herbata, konkursy z nagrodami. W konkursach będzie można wygrać vouchery na zabiegi do studia urody Lobo Active.

Wydarzenie jest biletowane. Dla pierwszych 30 osób bilet w cenie promocyjnej tylko 79 zł. Cena regularna biletu na wydarzenie wynosi 99 zł

Dorota Wellman

Dziennikarka telewizyjna, radiowa i prasowa.

Kobieta – Wulkan. Dziennikarka telewizyjna, radiowa i prasowa. Dynamiczna, z poczuciem humoru, zarażająca pozytywna energią i radością życia. Jej żywiołem jest prowadzenie programów na żywo, gdzie wszystko może się zdarzyć! Razem z Marcinem Prokopem tworzą charyzmatyczny duet w programie Dzień dobry TVN. Z Pauliną Młynarską prowadzi w TVN program Miasto kobiet. Felietonistka Wysokich Obcasów. Laureatka dziennikarskiej nagrody Wiktory i wielu innych nagród. Według Gazety Wyborczej jedna z najbardziej wpływowych kobiet w polskich mediach. Druga najcenniejsza polska gwiazda w roku 2017 według rankingu Forbes.

Kup Bilet

PRZEDSPRZEDAŻ

dla pierwszych 30 osób lub wyczerpania zapasów
79 zł 1 osoba
 • 16:00 – 17:00 - Jak zadbać o siebie, by każdego dnia czuć się piękną?
 • 17:00 – 18:00 – Jak łączyć życie prywatne i pracę, by nie zwariować – Iwona Paszkiewicz
 • 18:00 – 19:00 – Wystąpienie Doroty Wellman
 • 19:00 – 19:30 – sesja Q&A z Dorotą Wellman
 • 19:30 - 20:00 – Networking przy kawie lub herbacie.
 •  

CENA REGULARNA

od 1 maja lub po sprzedaży biletów przedsprzedażowych
99 zł 1 osoba
 • 16:00 – 17:00 - Jak zadbać o siebie, by każdego dnia czuć się piękną?
 • 17:00 – 18:00 – Jak łączyć życie prywatne i pracę, by nie zwariować – Iwona Paszkiewicz
 • 18:00 – 19:00 – Wystąpienie Doroty Wellman
 • 19:00 – 19:30 – sesja Q&A z Dorotą Wellman
 • 19:30 - 20:00 – Networking przy kawie lub herbacie.
 •  

Organizator

Organizatorem wydarzenia jest Fundacja followMe, która wspiera ludzi z pasją. Jej misja to pomoc lokalnej społeczności, by każdy mógł realizować swoje marzenia i rozwijać pasje, nawet w obliczu trudności. Założona w marcu 2016 roku przez Iwonę i Grzegorza Paszkiewiczów, Fundacja followMe jest wyrazem chęci do dzielenia się z innymi. Jako założyciele firmy Lobo, działającej w różnych sektorach gospodarki, od recyklingu po projektowanie sklepów, zawsze wierzyli w siłę wspólnoty i zaangażowania w lokalne inicjatywy. Co przekłada się na działania podejmowane właśnie przez cykl warsztatów pod nazwą Kobieta Aktywna, których partnerem jest Samorząd Województwa Mazowieckiego.
Organizacjami wspierającymi są: Stowarzyszenie Dziedzictwo i Rozwój, Poradnia Psychologiczno – Pedagogiczna w Zwoleniu, Dom Kultury w Zwoleniu, Lobo Active.