O Nas

Fundacja followMe – wspieramy ludzi z pasją. Nasza misja to pomoc lokalnej społeczności, by każdy mógł realizować swoje marzenia i rozwijać pasje, nawet w obliczu trudności. Założona w marcu 2016 roku przez Iwonę i Grzegorza Paszkiewiczów, Fundacja followMe jest wyrazem naszej chęci do dzielenia się z innymi. Jako założyciele firmy Lobo, działającej w różnych sektorach gospodarki, od recyklingu po projektowanie sklepów, zawsze wierzyliśmy w siłę wspólnoty i zaangażowania w lokalne inicjatywy.

Iwona Paszkiewicz

prezes fundacji

Założycielka fundacji, autorka książki „Pomiędzy biznesem a szczęściem”. Jej pasją jest nie tylko rozwój biznesowy, lecz także pomoc innym osiągnąć równowagę między życiem zawodowym a osobistym. Dzięki jej inspirującym słowom i działaniom, tysiące osób znajduje motywację do osiągania sukcesu i spełnienia.

Nasza Misja

Naszym celem jest wsparcie tych, którzy znaleźli się w trudnej sytuacji życiowej – osób dotkniętych chorobami, skutkami zdarzeń losowych, a także promowanie zdrowego i aktywnego trybu życia wśród mieszkańców naszego regionu. Skupiamy się na edukacji w zakresie dbałości o środowisko, organizujemy zbiórki charytatywne, wspieramy lokalne szkoły, szpitale, jednostki straży pożarnej, a także prowadzimy warsztaty i szkolenia rozwijające osobiste pasje i umiejętności.

Nasze Projekty

Jednym z naszych flagowych projektów jest wsparcie Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Hucie koło Lipska, gdzie uczęszczają dzieci z różnymi niepełnosprawnościami, w tym autyzmem. Zbudowaliśmy tam Terapeutyczny ogród zmysłów, nowoczesny plac zabaw oraz Zieloną Siłownię, co przyczyniło się do poprawy jakości życia i rehabilitacji podopiecznych ośrodka.

Jak Nas Wspierać?

Fundacja followMe rozwija się dzięki wsparciu ludzi o wielkich sercach. Możesz przyczynić się do naszej misji poprzez darowizny, przekazując 1,5% swojego podatku na rzecz fundacji lub dołączając do naszych zbiórek rzeczowych. Wspólnie możemy więcej!

Dlaczego followMe?

Wybierając współpracę z Fundacją followMe, dołączasz do społeczności, która wierzy w siłę zmiany i pomocy drugiemu człowiekowi. Nasza historia i zaangażowanie w lokalną społeczność to dowód na to, że razem możemy tworzyć lepszą przyszłość dla nas wszystkich.