Pierwszy cykl warsztatów KOBIETA AKTYWNA

Pierwsze z cyklu sześciu zaplanowanych warsztatów pod nazwą KOBIETA AKTYWNA już za nami!

Warsztaty odbyły się w zeszłym tygodniu 19 marca 2024 r i wzbudziły duże zainteresowanie.

Podczas warsztatów przybyłe panie dowiedziały się jak być piękną dla siebie. Jak zadbać o siebie i swoje ciało. Jakiej pielęgnacji potrzebuje skóra i z jakich zabiegów skorzystać, aby poprawić swoje zdrowie, kondycję, a także wygląd zewnętrzny.

W trakcie trwania warsztatów chętne uczestniczki w ramach pokazów mogły za darmo skorzystać z wybranych przez siebie zabiegów zarówno na twarz, jak i na ciało, poznać jakie kosmetyki używać, aby skóra zachowała piękny, młody wygląd. Podczas warsztatów panie miały okazję wysłuchać wykładu na temat: „Jak dbać o skórę, aby wyglądała zdrowo i jedwabiście”.

Podczas warsztatów nie obyło się również bez niespodzianek i konkursów oraz smacznego poczęstunku.

Odbył się też panel dyskusyjny, podczas którego panie mogły swobodnie porozmawiać, wymienić się swoimi spostrzeżeniami i uwagami.

Partnerem wydarzenia jest Samorząd Województwa Mazowieckiego Mazowsze serce Polski.

Na zaproszenie fundacji follow Me w wydarzeniu udział wzięli Lobo Active ZwoleńStowarzyszenie „Dziedzictwo i Rozwój”Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Zwoleniu.

Wszystkim  paniom dziękujemy za tak liczne przybycie i już dziś zapraszamy na kolejne warsztaty, które odbędą się już 10 kwietnia.

Zaglądajcie na naszą stronę internetową i  polubcie lub zaobserwujcie nasz fanpage, aby być na bieżąco.