„Kobieta Aktywna” – warsztat nr 3

„Kobieta Aktywna” to cykl 6 warsztatów, które będą odbywać się na przestrzeni 2024 roku. Trzeci warsztat odbył się 23 maja i wzbudził ogromne zainteresowanie wśród kobiet, a wszystkie dostępne na wydarzenie miejsca rozeszły się w ekspresowym tempie.

Spotkanie miało pierwotnie odbyć się 16 maja, jednak z uwagi na obowiązki zawodowe zaproszonego naszego gościa specjalnego zostało przełożone na późniejszy czas. Warto było jednak czekać. Spotkanie swoją obecnością uświetniła Dorota Wellman – gwiazda i osobowość telewizyjna, która w ciekawy, zabawny i inspirujący sposób opowiadała m.in. o tym, w jaki sposób kobiety mogą pogodzić swoją pracę zawodową z życiem rodzinnym. Podczas wydarzenia nie zabrakło też innych atrakcji. Przeprowadzono wykłady nt. pielęgnacji ciała, co należy robić, aby pozostawało ono w dobrej kondycji na długie lata. W ramach spotkania jego uczestniczki mogły również bezpłatnie korzystać z wybranych przez siebie zabiegów, zarówno na twarz, jak i ciało oraz mogły przetestować różne rodzaje kosmetyków. Nie zabrakło także konkursów z atrakcyjnymi nagrodami.

Organizatorem wydarzenia była nasza fundacja. Partnerem wydarzenia był Samorząd Województwa Mazowieckiego. W warsztatach udział wzięli również Lobo Active oraz Stowarzyszenie „Dziedzictwo i Rozwój”.